
-29 %
Compatibil cu brand - universal Conectare docking la PC/NB - USB Type-C Porturi USB - USB 3.0 (USB 3.1 gen 1) x 2; USB Type-C x 1 Porturi video - HDMI x 1 Porturi audio - nu Port retea (RJ-45) - fara port retea Port Power Delivery (PD) - da (prin Type-C) Putere Port PD (W) - 87 W Card reader - card reader MicroSD/SD Rezolutie maxima suportata - 4K Conector securitate - nu Culoare - gri Material - aluminiu Dimensiuni - 114 x 28 x 10 mm Lungime cablu - 110 mm Continut pachet - docking station; manual utilizare
DOCK STATION SPACER 6in1 Type C
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SPDS-TYPEC-HUPS6
- Greutate: 0.06kg
- Dimensiuni: 7.00cm x 17.00cm x 1.50cm
99,84 Lei
140,02 Lei
Fără TVA: 82,51 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Cable length | 0.11 m |
| Card reader integrated | Yes |
| Card reader slot | 2 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD |
| Culoare: | Gri |
| Depth | 28 mm |
| DisplayPort | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Height | 10 mm |
| Host interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Hub interfaces | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB Type-C |
| Interfata: | USB Type-C |
| Jack 3.5mm | Nu |
| Plug and Play | Yes |
| Ports quantity | 6 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| RJ-45 | Nu |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 87 W |
| Width | 114 mm |













